Financování

Koupit byt v projektu Rezidence Na Plachtě je snadné.
Chtějí po Vás v jiných projektech okamžité podepisování závazných dokumentů?
Chtějí po Vás složení velkých zálohových plateb již při podpisu rezervační smlouvy nebo smlouvy o smlouvě budoucí? Chtějí po Vás další zálohové platby během výstavby?
MY NE!


U nás je cesta k novému bydlení jednoduchá a příjemná!

Libí se Vám některý z bytů ale potřebujete více času na rozhodnutí?

V rámci nezávazné předrezervace pro Vás vybraný být zablokujeme až na dobu 1 týdne, během které se můžete detailně seznámit se smluvní dokumentací a všemi detaily ohledně materiálového provedení bytu, termínů výstavby a jeho předání.

Líbí se Vám představa bydlení v projektu Rezidence Na Plachtě a rozhodli jste se pro konkrétní byt?

Stačí podepsat smlouvu o smlouvě budoucí kupní, do 30 dnů uhradit zálohu ve výši 15 % ceny vybraného bytu. Celý zbylý doplatek ceny bytu budete hradit až po dokončení bytu a jeho zkolaudování. V mezidobí budete mít čas na výběr materiálového provedení bytu (nebo event. specifikaci požadovaných nadstandardních úprav) a případně vyřízení hypotéky, pokud pro úhradu ceny bytu, nebo její části zvažujete využití hypotéčního financování.

Rozhodli jste se pro konkrétní byt, ale potřebujete více času pro zajištění financí na úhradu zálohy ceny bytu?

Ani to není problém. V takovém případě Vám po podpisu rezervační smlouvy a úhradě rezervačního poplatku ve výši 40.250,- Kč (vč. DPH) budeme byt závazně rezervovat po dobu 45 dnů, během které budete mít dostatek času na vyřízení všeho potřebného.

Hypotéka "Rezidence na Plachtě"

I v případě, že nemáte celý obnos na úhradu ceny bytu k dispozici, nemusíte si se zajištěním potřebných financí lámat hlavu!
Ve spolupráci s Českou spořitelnou a.s. jsme pro Vás připravili hypotéku ušitou na míru projektu Rezidence Na Plachtě s bezkonkurenčními podmínkami. Kromě nízké úrokové sazby a dalších výhod jsme se snažili naši hypotéku připravit tak, abyste s jejím zajištěním měli co nejméně starostí a její vyřízení bylo pro Vás co nejjednodušší.

Výhodná hypotéka „Rezidence Na Plachtě“ od České spořitelny Vám nabízí:
  • odhad a aktualizaci zdarma,
  • úrokovou sazbu od 3.04 %* p. a. až do výše 85 % hodnoty nemovitosti,
  • expresní čerpání zdarma,
  • zpracování hypotéky a vedení úvěrového účtu zdarma,
  • službu k hypotéce zdarma,
  • jednoduché a rychlé vyřízení hypotéky.
Možnost fixace úrokové sazby již nyní a čerpání až při úhradě doplatku kupní ceny bytu!

Ačkoliv nyní peníze možná ještě nepotřebujete, proč si nevyřídit naši hypotéku již nyní a zajistit si tak aktuální nízkou úrokovou sazbu pro budoucí úhradu kupní ceny Vašeho bytu. Nic Vás to nestojí.

česká spořitelnaPoskytovatelem úvěru je Česká spořitelna, a.s. Poskytovatel neposkytuje radu dle § 85 zákona č. 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru.

Pro bližší informace kontaktujte naše klientské centrum:

Petr Kaplan, DiS
vedoucí prodeje Rezidence Na Plachtě
Antonína Petrofa 2101, Hradec Králové
Tel.: +420 775 120 383
Mail.: Kaplan@rezidencenaplachte.cz

nebo přímo hypoteční centrum České spořitelny a.s.:

Hana Lišková
hypotečního specialista
Československé armády 402/25, Hradec Králové
Tel.: 724 422 487
Mail: hliskova@csas.cz

Reprezentativní příklad k Hypotéce ČS:
Celková výše úvěru 1.800.000 Kč, výše jednotlivých měsíčních splátek 8.954 Kč (splátky zahrnují jistinu a úrok), počet splátek: 300, úroková sazba fixovaná na 5 let ve výši 3,39 % ročně, poplatky spojené s úvěrem, které jsou součástí celkových nákladů úvěru: správní poplatky za vklad a výmaz zástavního práva do katastru nemovitostí 2 000 Kč, náhrada nákladů spojených s vypracováním odhadu nemovitosti 3.900 Kč, doba trvání úvěru: 25 let, roční procentní sazba nákladů činí 3,53 % a celková částka splatná spotřebitelem 2.693.092 Kč (za předpokladu, že se úroková sazba po celou dobu trvání úvěrového vztahu nezmění). Reprezentativní příklad nezahrnuje náklady na pojištění zástavy (nemovitosti), jejich výše nám není známa. Tyto náklady budete platit příslušné pojišťovně, u které si pojištění sjednáte.

Úvěrová kalkulačka

* orientační kalkulace výše splátky