Financování

S námi zajistíte financování koupě Vašeho bytu pohodlně a současně výhodně.

Abychom Vám pořízení Vaší nové nemovitosti co nejvíce zjednodušili, je Vám k dispozici (ve vybraných dnech) náš zkušený finanční specialista. Ten Vám v rámci úvodní konzultace představí vhodné možnosti financování a pomůže navrhnout nejvhodnější řešení financování koupě Vaší nemovitosti, ať už se v ní chystáte bydlet nebo ji plánujete pronajímat. Získáte srovnání aktuálních nabídek hypotéčních bank a stavebních spořitelen na trhu a v případě Vašeho následného zájmu Vás náš specialista provede celým procesem zajištění financování nové nemovitosti.

To vše v rámci našeho klientského servisu a v klidu našeho klientského centra (pozn. finanční specialista je přítomen v klientském centru každou středu v pracovní době, po dohodě i v jiných dnech).

Kontaktujte prosíme našeho specialistu prostřednictvím kontaktního formuláře,
nebo přímo na kontaktních údajích níže:

Mgr. Michal Fujak
Email: fujak@rezidencenaplachte.cz
Mob.: +420 731 611 345‬

Další výhody

Podporou zajištění financování koupě bytu naše asistence nemusí končit! Náš finanční specialista je Vám v případě Vašeho zájmu připravený pro Vás vypracovat na míru šité řešení pro oblasti:

ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ
Pro krytí platebních závazků kupujícího a finanční ochranu jeho rodiny v souvislosti s čerpáním a splácením hypotéčního úvěru, s využitím vhodného nastavení životního pojištění.

NEŽIVOTNÍ (MAJETKOVÉ) POJIŠTĚNÍ
Podmínkou hypotéčních bank pro poskytnutí úvěru je mj. i pojištění financované nemovitosti. S využitím naší asistence při financování nemovitosti Vám náš specialista může navrhnout nejvhodnější řešení takového pojištění, ať již samostatně či v rámci jiných pojištění, které pro své potřeby můžete potřebovat.

SPOŘENÍ A INVESTICE
Finanční specialista Vám může i prezentovat, jak lze zhodnocovat Vaše úspory a vytvářet dostatečné finanční rezervy. Díky tomu budete dosahovat svých cílů efektivněji, zodpovědněji. Můžete své úvěry zefektivnit, ať již jejich úpravou, či přípravou prostředků na jejich předčasné splacení a náhradu výhodnějšími. Můžete si tak připravit vlastní finanční zajištění na stáří, či prostředky pro Vaše potomky na „vstup do života“.

AUDIT
Provedeme - budete-li mít zájem - úvodní Kontrolu nastavení a výhodnosti Vašich již sjednaných finančních produktů. Můžeme navrhnout koncepty ke konsolidaci anebo refinancování stávajících úvěrů, či jejich doplnění.

Přehled spolupracujících hypotéčních bank

V rámci zprostředkování finanční asistence při nákupu domu spolupracujeme zejména s těmito bankovními domy.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
POZOR NOVÁ VERZE WEBU